DZIEŃ NAUCZYCIELA 2021R.

13 października w Szkole Podstawowej w  Suleczynie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej.  Zebranych powitała p.dyrektor Anna Słupikowska, która mówiła  o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Ponadto, podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz wręczała nagrody wyróżnionym nauczycielom. Następnie głos  zabrał wójt gminy p. Bernard Grucza, życząc  pracownikom wszystkiego najlepszego, zdrowia i spełnienia marzeń. Po przemówieniach p. dyrektor wręczyła pracownikom nagrody na scenę wyszli aktorzy szkolnego teatru,  którzy w zabawny sposób przedstawili sprawy współczesnej szkoły. Przedstawienie wszystkim bardzo się spodobało nagradzając aktorów gromkimi brawami. Po uroczystym apelu uczniowie wrocili do klas.