Sukces naszych uczennic w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Anglojęzycznej.

24 marca 2022 uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Anglojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach.  Już po raz kolejny wzięliśmy udział w  konkursie, w którym rywalizują uczniowie szkół z Kartuz i powiatu kartuskiego i zdobywaliśmy w nim nagrody, ale w tej edycji nasze dziewczyny zdobyły wszystkie  :

Lidka Gurowska  - 1 miejsce

Amelia Zalewska – 2 miejsce

Zosia Milkowska – 3 miejsce

Jury oceniało opanowanie pamięciowe tekstu, wymowę oraz interpretację wybranego utworu. Lidka, Zosia i Amelia poradziły sobie znakomicie. Gratulacje !!!

Bożena Leszewska