ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęła mszą świętą. Następnie uczniowie przeszli do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbył się apel. Pani dyrektor Anna Słupikowska przywitała uczniów klas 0-VII, rodziców i nauczycieli.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie nagród oraz dyplomów za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach.
Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia pani dyrektor podsumowujące schyłkowy rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.