Lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

XLII WOJEWÓDZKIE  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ XLII WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA » Konkursy » XLII WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

XLII WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                     XLII WOJEWÓDZKIE  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

 FINAŁY

         KOMUNIKAT KOŃCOWY Z  ZAWODÓW

                                                   w  mini piłce ręcznej  dziewcząt

Organizator zawodów :

WOJEWÓDZKI  SZKOLNY  ZWIĄZEK  SPORTOWY  w  GDAŃSKU

przy współpracy Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie i Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie.

W zawodach organizowanych w dniu 6 maja 2014 r. w sali sportowych SP nr 12 w Tczewie

 uczestniczyło ogółem sześć/6/ zespołów i siedemdziesiąt dwa /72/ dziewcząt.

                                      

PROGRAM       ZAWODÓW

                                                         9.30 - Weryfikacja

                                                       10.00 - Uroczyste otwarcie zawodów

                                                       10.30 - 12.30  -  Gry eliminacyjne

                                                       13.00 - 15.00 - Gry finałowe

                                                       15.15 - Wręczenie medali, pucharów, dyplomów

                                                                  zakończenie zawodów

                            

SKŁAD    GRUPY    FINAŁOWEJ

 

                                  Szkoła Podstawowa  nr  3  w SŁUPSKU

                                  Szkoła Podstawowa  nr  4  w STAROGARDZIE

                                  Szkoła Podstawowa  nr  4  w KWIDZYNIE

                                  Szkoła Podstawowa  nr  35  w GDAŃSKU

                                  Szkoła Podstawowa  w SULĘCZYNIE

                                  Szkoła Podstawowa  nr 12 w TCZEWIE


GRUPY    ELIMINACYJNE

 

                      GRUPA  A                                     GRUPA  B

 

                        1. SP   SULĘCZYNO                        –     1. SP  nr 35 GDAŃSK

                        2. SP nr 4 STAROGARD  Gd. .      –      2. SP  nr 3 SŁUPSK

                        3. SP  nr 12 TCZEW                         –     3. SP  nr 4 KWIDZYN.

 

                                                       Wyniki eliminacji:

                                                             

                                                                               GRUPA „A”

ZESPÓŁ

1

2

3

PKT

BRAMKI   

MIEJSCE

1.   SP

SULĘCZYNO

 

8 : 21 / 0

5 :16 /0

    0

  13 :37

   III

2.   SP  nr 4

STAROGARD

21 : 8 /2

 

2 :14 /0

    2

  23 : 22

   II

3.  SP  nr 12

 TCZEW

16 : 5 / 2

14 :2 /2

 

    4

  30 : 7

   I

  2-3, 3-1, 1-2

                                          1. SP  STAROGARD             - SP  TCZEW                2 : 14                    

                                               2. SP  TCZEW                        - SP   SULĘCZYNO   16 :  5

                                               3. SP  SULĘCZYNO              -  SP  STAROGARD    8 : 21                       

                                                                     

                                                                               GRUPA „B”

ZESPÓŁ

1

2

3

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

1.SP nr 35

  GDAŃSK

 

17 :8 / 2

11 : 15 /2

    2

  28 :23

   II

2. SP  nr 3

SŁUPSK

8 :17 /0

 

1 : 18 /2

    0

   9 : 35

   III

3. SP nr 4 

KWIDZYN

15 : 11 /2

18 : 1 /2

 

    4

   33 :12

   I

 2-3, 3-1, 1-2

                                                1.  SP  SŁUPSK                     -  SP  KWIDZYN         1 : 18              

                                                2.  SP  KWIDZYN                -   SP  GDAŃSK          15 : 11

                                                3.  SP  GDAŃSK                   -   SP   SŁUPSK           17 : 8                              

                                
                                   GRY      FINAŁOWE - WYNIKI

 

                         Finał C   – 3A/  SP  SULĘCZYNO         - 3B/   SP  SŁUPSK              10 : 16

                         Finał B   – 2A/  SP  STAROGARD         - 2B/   SP GDAŃSK               8 : 14

                         Finał A   – 1A/ SP   TCZEW                    - 1B/   SP  KWIDZYN           8 : 12

 

                               KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  IGRZYSK

 

     1.  Szkoła Podstawowa nr  4 w  KWIDZYNIE

     2.  Szkoła Podstawowa nr  12 w  TCZEWIE

     3.  Szkoła Podstawowa nr  35 w  GDAŃSKU

     4.  Szkoła Podstawowa nr  4 w   STAROGARDZIE  GDAŃSKIM

     5.  Szkoła Podstawowa nr  3 w   SŁUPSKU

     6.  Szkoła Podstawowa nr  w   SULĘCZYNIE