X POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „NURSERY RHYMES”

Dnia 22 kwietnia uczennice naszej szkoły Emilia Radziejewska z kl. IIa, Lilianna Kożyczkowska z kl. IIIa, Agata Sylka z kl. IVb i Anna Trzebiatowska z kl. IVa wzięły udział w Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego „Nursery Rhymes”. Odbył się on SP nr 5 w Kartuzach. Uczestniczyło w nim 36 dzieci z powiatu kartuskiego. Uczniowie przebrani w różne kostiumy i „wyposażeni” w ciekawe, często wykonane samodzielnie rekwizyty recytowali popularne wierszyki dla dzieci. Nasza uczennica, Liliana Kożyczkowska zdobyła wyróżnienie. Bardzo gratulujemy jej sukcesu. Pozostałe dziewczynki też godnie reprezentowały naszą szkołę. Jesteśmy z wszystkich bardzo dumni.

Dorota Klein