„SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”

Drodzy uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły!!! Nasza szkoła włączyła się do udziału w programie lojalnościowym „Szkoły pełne talentów”. Każdy z nas może wziąć udział w akcji. Jeśli w dniach 5 września-13 listopada zrobicie zakupy w Lidlu (w tym 1 warzywo lub owoc) za kwotę 50 zł, otrzymacie 1 „Talenciaka”, czyli voucher. Zebrane „Talenciaki” należy przynieść do szkoły i wrzucić do specjalnego pudełka, które znajduje się w górnej i dolnej szkole przy wejściu. Można również przekazać „Talenciaka” szkole skanując znajdujący się na „Talenciaku” kod QR lub wpisując kod „Talenciaka” na stronie www.lidl.pl/Szkoly po uprzednim wyszukaniu naszej placówki. Za zebrane „Talenciaki” nasza szkoła zdobędzie punkty, które następnie wymieni na nagrody: pomoce dydaktyczne, gry, sprzęt elektroniczny. Im więcej „Talenciaków” uda nam się wspólnie zebrać, tym więcej nagród otrzymamy. Więcej informacji można uzyskać u p. Elwiry Kreft.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!!!