PYSZNE KANAPKI KLASY II. PYSZNE KANAPKI KLASY II.

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA » PYSZNE KANAPKI KLASY II.

4 października 2017 roku uczniowie z klasy II  sami robili kanapki. Wcześniej rozmawialiśmy o zasadach zdrowego odżywiania, m. in. o tym jak komponować posiłki, jak łączyć smaki,  jakie produkty należy jeść, żeby być zdrowym, dlaczego musimy się zdrowo odżywiać i jeść śniadanie?  W ten sposób dzieci uczą się tego, czym jest kultura spożywania posiłków i higiena ich przygotowywania, rozwijają kreatywność i  wyobraźnię.

Dzieci przyniosły do szkoły potrzebne produkty. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne i zdrowe, ale także pięknie ozdobione i pełne witamin. Pamiętać należy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. I ta maksyma sprawdziła się tu doskonale, gdyż największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem.

Magdalena Marcholewska