STRONA GŁÓWNA STRONA GŁÓWNA

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA

Rozpoczęcie roku szkolnego jest dniem, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo. Jest to dzień powrotu do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

Na dzisiejszej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Anny Słupikowskiej, która wszystkich serdecznie powitała i życzyła uczniom wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości oraz zaufania. Nauczycielom, niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji ze współpracy z uczniami.

Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.

STYPENDIA WÓJTA GMINY SULĘCZYNO ZA ROK SZKOLNY 2017/2018

LEHMANN WIKTORIA

GLINIECKA AGNIESZKA

ŻELEŹNIK KATARZYNA