Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA »

Dnia 10 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Niepodległości połączony z pasowaniem pierwszoklasistów. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zgromadzili się, aby wspólnie upamiętnić dzień, w którym Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów i przyłączyć najmłodszych do społeczności uczniowskiej.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor, by przypomnieć wszystkim, jak ważnym dniem dla Polski jest 11 listopada.

Następnie wystąpiła klasa VII, która pięknymi wierszami przypomniała bieg tamtejszych wydarzeń i zmusiła obecnych do refleksji.

Potem nastąpiło ślubowanie pierwszoklasistów. Dzieci były pełne entuzjazmu i szczęśliwe, że mogą stać się prawdziwymi uczniami.

Apel wywarł dobre wrażenie i dzięki niemu każdy odpowiednio przeżył tak ważny dla Polski dzień.

opracowała: Marta Stencel