Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA »

Dnia 18.01.2018 r. w naszej szkole gościliśmy gości wyjątkowych, byli to nasi Dziadkowie i Babcie. Przygotowaliśmy im super występ Jasełekprzygotowanych przez Zeróweczkę oraz uczennice klasy V. Poczęstowaliśmy naszych kochanych gości  kawą i pysznym ciastem przygotowanym przez nasze kochane mamusie.

Wręczyliśmy prezenty w postaci portretów i laurek. Po zaśpiewaniu głośnego STO LAT zjedliśmy wspólnie pyszny tort i oglądaliśmy razem filmiki przygotowane przez dzieci specjalnie na tą okazję dla Kochanych Dziadków.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach tej pięknej uroczystości a naszym kochanym Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego, zdrowia, smacznych obiadków i słodkości.

Elwira Kreft