Lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH KOMUNIKAT KOŃCOWY Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA » Konkursy » KOMUNIKAT KOŃCOWY Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z PRZEPROWADZONYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

Komunikat końcowy

z przeprowadzonych zawodów powiatowych.

 

NAZWA ZAWODÓW: Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej.

MIEJSCE: SULĘCZYNO – stadion piłkarski.  TERMIN: 20.05.2014 r.

ORGANIZATOR: Zespół Szkół w Sulęczynie, GOK w Sulęczynie, UKS Młody Sportowiec.

ILOŚC UCZESTNIKÓW: 70 uczniów.

OSOBY PRZYGOTOWUJĄCE ZAWODY: Stefański Grzegorz, Krzysztof Baske, Ireneusz Korda.

DRUŻYNY  BIORĄCE  UDZIAŁ W  ZAWODACH:

  1. 1.      Szkoła Podstawowa w Sulęczynie.
  2. 2.      Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kartuzach.
  3. 3.      Szkoła Podstawowa w Mściszewicach.
  4. 4.      Szkoła Podstawowa w Stężycy.
  5. 5.      Szkoła Podstawowa w Pomieczynie.
  6. 6.      Szkoła Podstawowa w Borzestowie.
  7. 7.      Szkoła Podstawowa w Egiertowie.
  8. 8.      Szkoła Podstawowa w Żukowie.

 

WYNIKI SPOTKAŃ: 

Zespoły zostały rozlosowane na dwie grupy w których rozegrały spotkania systemem „każdy z każdym”. Następnie do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Zwycięskie zespoły rywalizowały w finale o pierwsze a pokonane o trzecie miejsce w turnieju. Czas gry: 2 x 10 minut.

 


Grupa  A

Stężyca – Egiertowo           2:2

Borzestowo – Mściszewice  4:1

Stężyca – Mściszewice         6:3

Borzestowo – Egiertowo      1:3

Stężyca – Borzestowo          7:3

Mściszewice – Egiertowo     1:6

 

Grupa  B

Żukowo –  Kartuzy Nr 2         0:2

Pomieczyno – Sulęczyno        0:3

Żukowo –  Sulęczyno             3:0

Pomieczyno –  Kartuzy Nr 2  1:2

Żukowo – Pomieczyno           8:2

Sulęczyno –  Kartuzy Nr 2     2:4

 

 


Półfinały

I    Stężyca – Żukowo                 3:3 ( po dogrywce i karnych) 5 : 6

II   Egiertowo  – Kartuzy Nr 2    2:2 ( po dogrywce i karnych) 3 : 4

Finał

Żukowo  – Kartuzy Nr 2        3:0

o III miejsce

Stężyca –  Egiertowo             3:3  (po dogrywce) 4:3

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Szkoła Podstawowa  w   Żukowie – awans do półfinałów woj. pomorskiego.

  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kartuzach .

  3. Szkoła Podstawowa w Stężycy.

  4. Szkoła Podstawowa w Egiertowie.

  5. Szkoła Podstawowa w Sulęczynie.

  6. Szkoła Podstawowa w Borzestowie.

  7. Szkoła Podstawowa w Pomieczynie.

  8. Szkoła Podstawowa w Mściszewicach.

     

    Fundatorem nagród w postaci medali i pucharów był dyrektor GOK w Sulęczynie Ireneusz Korda, który od kilku lat wspiera finansowo nasze zawody. Każdy zawodnik z miejsc od pierwszego do trzeciego otrzymał pamiątkowy medal a zespół puchar i dyplom.

    Wręczenia nagród dokonali: Stefański Grzegorz – prezes UKS Młody Sportowiec, Ireneusz Korda - dyrektor GOK w Sulęczynie.

    Prowadzący zawody Baske Krzysztof  i Stefański Grzegorz.

     

    Opracował: K B

    Sulęczyno dnia 21.05.2014 r.